ÁLLÁSAJÁNLATOK

Az EcoSolifer Modulgyártó Kft. új, Csornán létesülő gyára a jövő energiaforrását biztosító napelemek előállítására létesül. A gyártási technológia a jelenleg elérhető leginnovatívabb megoldásokat ötvözi, egyszersmind egy Magyarországon eddig nem ismert ipari szegmenset honosít meg. A kihívásokkal teli munka mellett a szakmai fejlődés biztosított a világ egyik legdinamikusabban fejlődő iparágában.

Fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát a megpályázni kívánt pozíció és a bérigény megjelölésével a hr @ ecosolifer.comlevélcímre várjuk.

Minőségügyi mérnök

Feladatok:

  • Az üzem minőségbiztosítási rendszerének kidolgozása, a minőségügyi eljárások egyeztetése és készítése
  • Gyártási folyamat utasításinak és ellenőrzéseinek leírásában, dokumentálásában való aktív részvétel
  • Az alapanyagok, gyártási folyamat és késztermékek minőségügyi specifikációjának kidolgozásában való részvétel, az ellenőrzésekre vonatkozó utasítások és ellenőrző lapok kidolgozása
  • Az alapanyagok, gyártási folyamat és késztermék ellenőrzési folyamatának kidolgozása, szükséges eszközök beszerzésének kezelése és dolgozóknak való leoktatása
  • Az ISO 9001 irányítási rendszer bevezetésére való felkészülés, tanúsító audit megszervezése és lebonyolítása, a feltárt hiányosságokra javító intézkedések javaslat tétele
  • Gyártási folyamat ellenőrzéséhez szükséges merőeszközök meghatározása, felkutatása, beszerzésének kezelése
  • A minőségügyi laboratórium felszerelése, folyamatainak kidolgozása és leoktatása
  • Elfogadott minőségi szabványok és KPI elérésének biztosítása
  • Panaszkezelés, szállítói korrekciós intézkedések gondozása és végrehajtása
  • Kapcsolattartás a szállítókkal a minőséget érintő kérdésekben

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki (mérnöki) végzettség
  • Legalább 3 év szakirányú tapasztalat
  • A szabványok és minőségtechnikák kiváló ismerete
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Számítógép (Excel, PowerPoint) felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Rendszer- és folyamatszemlélet
  • Külföldi kiküldetés vállalása

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés

Karbantartó/installációs technikus

Feladatok:

  • A gyártóeszközök (automata gyártósorok, gépek, berendezések) üzembe helyezése és beállítása, a telepítésben részt vevő alvállalkozók munkájának segítése
  • A gyártósor berendezéseinek és gépelemeinek kezelése, rendszeres állapotfelmérése, karbantartása, javítása
  • Megelőző karbantartási tervek és a kapcsolódó műszaki dokumentáció előkészítése, végrehajtása
  • Tartalék alkatrészek beszerzése
  • Keletkezett hibák elhárítása
  • Gyártósori fejlesztések támogatása
  • Segítségnyújtás a gyártósor mellett dolgozóknak a gépek beállításában

Elvárások:

  • Alap (BSC) mérnöki végzettség (villamos vagy gépész)
  • Elektronikai készülékek ismerete, karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Megszakítás nélküli munkarend vállalása
  • MS Office ismeretek

Előnyt jelent:

  • Legalább alapfokú angol nyelvtudás

Karbantartó/installációs mérnök

Feladatok:

  • A gyártósorok, gyártóberendezések telepítése, üzembe helyezése
  • A telepítést végző vállalkozók munkájának felügyelete, segédkezés
  • A gyártóberendezések kezelésének és karbantartásának elsajátítása
  • Megelőző karbantartási tervek és kapcsolódó műszaki dokumentációk elkészítése, aktualizálása a felelősségi körbe tartozó gyártóberendezésekre vonatkozóan
  • A berendezések karbantartásához szükséges anyagok meghatározása, beszállítók felkutatása
  • A tervszerű karbantartási tevékenység előkészítése, a végrehajtás szakmai felügyelete és javítási munkák anyag-, és alkatrészszükségletének biztosítása
  • Szakmai segítségnyújtás a karbantartó technikusoknak és a gépbeállítóknak, a felmerülő műszaki problémák hatékony elhárítása érdekében
  • Beszállítókkal való rendszeres kapcsolattartás
  • Műszaki dokumentációk kezelése

Elvárások:

  • Gépészmérnöki vagy villamosmérnöki végzettség
  • TPM rendszer ismerete
  • Min. 2 éves TPM, karbantartási tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Problémamegoldó készség
  • Precizitás, jó technikai szemlélet, manuális készség
  • Office programok haladó ismerete (Excel, PowerPoint)

  • Német nyelvtudás

KAPCSOLAT

Üzenetét sikeresen postáztuk.